• zugloimalyva

Lezárult a Garázsvásár

Köszönjük, hogy ilyen sokan hozzájárultak felajánlásaikkal, segítségnyújtásukkal és vásárlásukkal online Garázsvásárunk sikeréhez.

Örömmel tudatjuk, hogy a Garázsvásárból összesen 351.000,- Ft. folyt be Alapítványunk számlájára, amit teljes egészében az udvarok fejlesztésére tudunk fordítani.

Eddig az Ibolya-Tulipán csoport udvarán műfüvet, tárolóládát vásároltunk és felújítottuk a babaházat.

A Napraforgó-Búzavirág csoport udvarrészén napvitorlákat vásároltunk az árnyékolás megoldására. A gyerekek számára babaház vásárlását is tervezzük még erre az udvarrészre.

A megmaradt ruhákat, könyveket, játékokat felajánlottuk egy alapítványnak.

Köszönjük támogatásukat!

Köszönettel: