• zugloimalyva

Elismerés pedagógusainknak

A zuglói önkormányzat pedagógusnap alkalmából minden évben elismerését fejezi ki az oktatási-nevelési munkában kiemelkedő eredményeket elérő kollégák felé.

Nagy örömünkre idén két Mályva óvodás kollégánk is részesült az elismerésben.

Horváth Márta nyugalmazott óvodapedagógus és óvodavezető-helyettes kimagasló, példaértékű szakmai tevékenysége alapján pedagógus nap alkalmából “Zugló Lakosságának Szolgálatáért Díj” elismerésében részesült.

Kovács Péter óvodavezető-helyettes kimagasló, példaértékű, innovatív óvodapedagógusi tevékenysége alapján pedagógus nap alkalmából “Fiatal Pedagógusok Elismerő Oklevele” elismerésében részesült.

Gratulálunk nekik!

Bihari Beáta