• zugloimalyva

"Zöld család" pályázat

A Zuglói Mályva Óvoda, mint Zöld Óvoda játékos vetélkedőt hirdet óvodánk családjai számára. A következő nagy témánk, az "Anyagok" téma feldolgozásában pályázni lehet a „LEGZÖLDEBB CSALÁD” cím elnyerésére.

Mi a feladat?

Újrahasznosítható tárgyakból kreatív alkotások készítése, pl. madáretető, játékkastély, hangszerek vagy bármi más egyéb kreatív alkotás.

Az elkészült művekről készült fénykép beküldésével lehet pályázni, amit a malyva@zugloiovoda.hu email-re várunk.

A levélbe kérjük beírni a „családnevet” valamint a „pályázat szlogenjét”.

A beérkezett pályázatokat az óvoda Facebook oldalára feltöltjük, ahol a feltöltött képekre like-kal lehet szavazni. A legtöbb 3 like-ot elnyerő kép, fotó /1., 2. és 3. helyezett/ díjazásban részesül.

Díjak: A gyerekek által készített újrahasznosított tárgyak, valamint a gyerekek által készített OKLEVELEK – Újrahasznosított papírból.

A pályázatok email-ben való beérkezési határideje: 2021.03.01.

Szavazás a facebook oldalunkon: 2021.03.01-2021.03.07-ig.

Eredményhirdetés: 2021. 03. 08-án.

Jó játékot kívánunk mindenkinek és várjuk a kreatív pályázatokat!

2 views0 comments